تولید انحصاری محصولات درمان زخم های دیابتی در کشور

فرزانه نایب حبیب، عضو شرکت دانش بنیان کیتوتک، درباره محصولات این شرکت گفت: شرکت کیتوتک تولید کننده محصولات نوین بندآورنده خون، ترمیم زخم و محلول های ضد عفونی کننده بدون الکل برپایه نانو نقره می باشد. این شرکت با مسئولیت دکتر کردستانی، از اساتید دانشگاه امیرکبیر به فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی می پردازد.

وی افزود: محصولات شرکت کیتوتک برای بیمارانی که دچار زخم بستر، زخم های مزمن و انواع زخم های دیابتیک شده اند، مورد مصرف قرار می گیرد و تاکنون با این محصولات توانسته ایم از قطع عضو بسیاری از بیماران جلوگیری کنیم. همین امر سبب شده تا نشاط و امید بیشتری در بین بیماران به وجود بیاید و زخم های دیابتیک را پایانی برای از بین رفتن عضو زخمی ندانند.

نایب حبیب در ادامه توضیح داد: در طیف وسیع تر و در جامعه جراحی کشور تولیدات این شرکت در اتاق عمل کاربرد بسیاری دارد و پودر بندآورنده خون ریزی توانسته است خونریزی های شریانی، وریدی و مویرگی جلوگیری کرده و این نوع خونریزی ها را کنترل نماید.

وی تصریح کرد: این محصولات مشابه خارجی ندارد و شرکت کیتوتک به عنوان تولید کننده انحصاری در ایران و خاورمیانه می باشد و نامه حق انحصاری آن به شکل مکتوب وجود دارد.

نایب حبیب تاکید کرد: کاربری و اعتبار و اثربخشی محصولات ما در مقالات و مطالعات بالینی بسیاری به اثبات رسیده و همین امر باعث شده مردم یک محصول ایرانی را با کیفیت جهانی استفاده کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تنها کشوری که در برخی از محصولات با ما به رقابت می پردازد کشور امریکاست اما محصولات ما در حد قابل قبولی هستند که می توانند با مشابه خارجی نیز به رقابت پایاپای بپردازند با این حال جراحان داخلی به این نتیجه رسیده اند که محصولات ما دارای کاربری مفیدتری نسبت به مشابه خارجی می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت مربوط به پایگاه خبری دیابت (دیابتیک نیوز) می باشد.