درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

 

دیابت یک مشکل بزرگ و در حال رشد است. ۴۱۵ میلیون بالغ در سال ۲۰۱۵ با دیابت زندگی می‌کردند و انتظار می‌رود که این عدد تا سال ۲۰۴۰ به حدود ۶۴۲ میلیون نفر یا یک نفر از هر ده بالغ افزایش یابد. جمهوری اسلامی ایران نیز جزو کشورهایی است که شیوع دیابت در آن رشد فزاینده ای دارد.

هرچند پیامدهای دراز مدت و کوتاه مدت دیابت اثرات جبران ناپذیری برای فرد و جامعه به همراه دارد، ولی خوشبختانه درصد بسیار بالایی از موارد ابتلاء به این بیماری و عوارض آن با ارتقاء سطح آگاهی نسبت به این دشمن خاموش قابل پیشگیری است.

پایگاه خبری دیابت (دیابتیک نیوز)، با هدف انعکاس و اطلاع رسانی  آخرین رویدادها و جدیدترین اخبار حوزه دیابت فعالیت می‌کند. امید است این تلاش توجه عمومی به دیابت را افزایش دهد و به شتاب گرفتن برنامه های کنترل دیابت کمک کند.

در رابطه با این پایگاه توجه شما را به نکات زیر جلب می‌کنیم:

۱- این پایگاه کاملاً مستقل بوده و به هیچ نهاد و ارگان دولتی و غیر دولتی وابستگی ندارد.

۲- مطالب منتشر شده در این پایگاه صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و نباید به هیچ عنوان مبنای تجویز پزشکی توسط افراد غیر متخصص قرار گیرد. بدیهی است این پایگاه هیچ مسئولیتی در قبال بکارگیری مطالب منتشره در این پایگاه بعنوان اقدامی در جهت کنترل دیابت را نمی پذیرد.

۳- پایگاه خبری دیابت تلاش دارد تا مطالب خود را از منابع معتبر انتخاب و منتشر نماید با این حال مسئولیت صحت و سقم مطالب برعهده منبع اصلی می باشد.

۴- پایگاه خبری دیابت آمادگی دارد با حفظ استقلال کامل خود، در جهت انعکاس برنامه های سازمانها و نهادها اعم از دولتی و غیردولتی و مردمی که در ارتباط با دیابت باشد همکاری نماید.

۵- پایگاه خبری دیابت از حمایت همه افراد حقیقی و حقوقی که به بهبود و توسعه فعالیت های این پایگاه منجر شود و در عین حال به استقلال آن لطمه نزد استقبال می نماید.

لطفا در صورت تمایل نقطه نظرات خود را از طریق info@diabeticnews.ir و یا تلفن ۰۹۱۹۵۱۸۹۴۸۲ با ما در میان بگذارید.

از همراهی شما سپاسگذاریم

مدیر مسئول پایگاه خبری دیابت (دیابتیک نیوز)

دکتر سعید باوی