بنیاد دیابت جشن«عصرمهربانی» را به نفع بیماران نیازمند برگزار کرد

7215249505083107

یکشنبه ۲۶  دی ۱۳۹۵ : به گزارش روابط عمومی بنیاد دیابت، جشن عصر مهربانی با حضور و استقبال بانوان نیک اندیشان و خیرین نیک کردارخراسانی برگزار گردید . دراین برنامه پس از پخش قرآن و سرود ملی مجری برنامه مختصری در خصوص فعالیت های بنیاد دیابت ارائه نمود و در ادامه گروه مولودی خوان مجلس را به نام ائمه اطهار مزین نمودند ،سپس معاون مشارکت های مردمی بنیاد دیابت خانم هاجر شریفی گزارش کاملی از فعالیت ها و خدمات بنیاد و برنامه های مددکاری اعلام نمودند .

در ادامه برنامه کودکان دیابتی با اجرای دکلمه ای زیبا  به غنای مراسم افزودند. در پایان از نیکوکاران حامی برنامه با لوح سپاس وگل تجلیل به عمل آمد. گفتنی است که در حاشیه مراسم بازارچه ای نیکوکاری نیز به نفع بیماران دیابتی برگزار شد.

بدینوسیله  ازحامیان مراسم فروشگاه «هایپرمی»  و «سرای امیر» که پذیرایی مراسم را به صورت کامل به عهده گرفته بودند و از کلیه دیگر حامیان که ما را یاری نمودند سپاسگزاری می شود.

منبغ: روابط عمومی بنیادبین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان

نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

کلیه حقوق این سایت مربوط به پایگاه خبری دیابت (دیابتیک نیوز) می باشد.